FM Grupe.lt

Dėl užsakymų arba registracijos kreiptis:
Živilė +37060717015

Paspausk
bei  ir gauk galimybę laimėti pasirinktus kvepalus iš klasikinės kolekcijos!

Apie FM Group

FM GROUP buvo įkurta 2004 metais Lenkijoje. Įmonė greitai pelnė pripažinimą pasaulio parfumerijos rinkoje tapdama labai gerbiama jos tiekėjų, distributorių (platintojų) bei klientų, kaip sąžininga ir patikima kompanija.

th_headquarters_airMūsų produktai kuriami gerai žinomos ir gerbiamos kompanijos "DROM Fragrances International", kuri yra Vokietijoje. Ši kompanija jau virš 100 metų yra parfumerijos pramonėje ir yra viena iš 10 geriausių parfumerijos gamintojų pasaulyje! Per paskutinius penkis metus ji praplėtė savo produktų liniją. Dabar siūloma virš 200 skirtingų parfumerijos kvapų kartu su kitais aukštos kokybės parfumerijos produktais.

Pastovus nacionalinis plėtimasis leido įkurti virš 50 FM GROUP atstovybių visame pasaulyje. Taip pat planuojama atidaryti dar daugiau atstovybių netolimoje ateityje, o tai suteikia puikią galimybę bet kuriam užsiimti verslu praktiškai bet kur!

Mes džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti produktus paženklintus FM GROUP vardu. Idėja sukurti išskirtinę kosmetikos liniją gimė Artur’ui Trawinski’ui (FM GROUP vadovui) per jo apsilankymą Australijoje. Grįžęs į Lenkiją, jis nusprendė realizuoti šią idėją. Ieškodamas tobulumo Trawinski's gavo daug bendradarbiavimo pasiūlymų nuo daugybės įvairių kompanijų, tačiau nusprendė bendradarbiauti su kompanija, kurią gerai žinojo - PERFAND, kuri buvo valdoma jo tėvo. Tėvo kompanija gamino parfumeriją beveik 10 metų. Kvapai FM parfumerijai yra kuriami vienos didžiausių kompanijų pasaulyje su šimtametėmis tradicijomis. DROM turi būstines Europoje, Australijoje, JAV, Kinijoje, Brazilijoje.

Artur’as Trawinski’s apsvarstė įvairius variantus kaip platinti savo kosmetikos produktus. Tuomet jis susipažino su MLM (Multi-level marketing) specialistais. Jų patirtis ir verslo žinios leido Artur’ui Trawinski’ui pradėti platinti savo produktus naudojantis MLM pardavimų sistema.

Per pirmuosiuos metus mūsų buvo prašoma atidaryti atstovybes kitose šalyse dėl labai didelio susidomėjimo produkcija. Dabar mes turime savo atstovybių Albanijoje, Argentinoje, Armėnijoje, Australijoje, Austrijoje, Baltarusijoje, Belgijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Brazilijoje, Bulgarijoje, Kanadoje, Kroatijoje, Čekijoje, Estijoje, Egipte, Gruzijoje, Vokietijoje, Ganoje, Graikijoje, Vengrijoje, Indonezijoje, Airijoje, Izraelyje, Italijoje, Japonijoje, Kazachstane, Latvijoje, Lietuvoje, Makedonijoje, Meksikoje, Moldovoje, Montenegre, Maroke, Olandijoje, Nigerijoje, Norvegijoje, Filipinuose, Lenkijoje, Portugalijoje, PAR, Rumunijoje, Rusijoje, Serbijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Tailande, Turkijoje, Ukrainoje, D. Britanijoje, JAV, Vietname.

dscf1181snLietuvoje FM GROUP pradėjo savo veiklą 2006 metais. Keliolika platintojų, kurie supažindino Lietuvos gyventojus su FM ženklu, dabar jau išaugo iki keliasdešimties tūkstančių. FM ženklas tampa vis populiaresnis ir yra atpažįstamas ne tik dideliuose miestuose, bet jau ir tolimuose Lietuvos kampeliuose.

Kiekvienas gali tapti FM platintoju ir mes kviečiame visus bendradarbiauti ir aktyviai kurti savo sėkmę bei prisidėti prie FM GROUP stiprinimo sudarant savo tinklinio marketingo struktūras. Iš savo pusės mes užtikriname profesionalumą, rekomendacijas bei aukštą mūsų paslaugų ir prekių kokybę. Mes siūlome Jums daug nuostabių alternatyvių aromatų, tinkančių bet kuriam atvejui. Jie puoselėja kiekvieno pojūčius, net ir labai reiklius!

Svarbiausi FM Group privalumai:

  • Absoliučiai naujoviški, universalūs ir madingi produktai.
  • Kvepalų kokybė išlieka išskirtinė.
  • Kainos iki 5 kartų mažesnės lyginant su kitų gamintojų kvapais iš tų pačių kvapų tipų. Tai FAKTAS!
  • Mūsų 30 ml arba 50 ml kvepalų parfumuotumas yra 20% , 50 ml arba 100 ml vyriško parfumuoto vandens parfumuotumas yra 16%. Lyginant su kitų gamintojų produktais, kuriuos dažnai perka kitur – jų tualetinis arba parfumuotas vanduo turi 6-15% parfumuotumo.
  • Platintojams potencialiai neribojamos uždarbio galimybės.
  • Pastoviai plečiamasi į įvairias šalis, kad platintojai turėtų galimybė gauti puikius produktus ir uždarbio galimybes bet kurioje pasaulio vietoje.
  • Mes siūlome mūsų platintojams kurti savo pardavimų tinklą. Taip Jūs galėsite užsidirbti dar daugiau, o tuo pačiu gauti naujos patirties ir žinių.