FM Grupe.lt

Dėl užsakymų arba registracijos kreiptis:
Živilė +37060717015

Paspausk
bei  ir gauk galimybę laimėti pasirinktus kvepalus iš klasikinės kolekcijos!

FM Kvepalai

Įrašykite savo mėgstamų kvepalų pavadinimą ir sužinokite, kuris FM Group kvapas Jums labiausiai tiktų.
Jeigu paieška nieko nerado, tuomet susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime išsirinkti kvapą.

Apie kvepalus

Šiandieninėje rinkoje yra  tūkstančiai skirtingų kvepalų, kuriuos galime pasirinkti. Vieni yra geresni, kiti - prastesni. Toliau skaitydami  galėsite sužinoti daugiau apie kvepalus, kaip juos pasirinkti bei apie jų vartojimą.

Chanel Coco“Coco Chanel” padarė revoliuciją mados pasaulyje. Ji pakeitė madą bei  moterų rengimosi stilių. Šios firmos  vizija buvo komfortabiliai atskleisti moteriškumą ir prabangą. Moteris, kuri sukūrė iki šios dienos geriausiai parduodamus kvepalus dailiąjai lyčiai –“Chanel No.5”, kartą pasakė:

"Moteris, kuri nesikvėpina, neturi ateities" – “Coco Chanel”.

Kas yra kvepalai?

Kvepalai - tai eterinių aliejų, aromatinių junginių, fiksatorių bei tirpiklių mišinys. Šių ingridientų koncentracija nusako kvepalų kvapo ilgaamžiškumą ir intensyvumą:

  • Kvepalai (Eau de Parfume, EDP) - sudaryti iš 10-20% (dažniausiai 15%) aromatinių junginių. Šie kvapai išlieka ilgai, tačiau yra šiek tiek brangesni už tualetinį vandenį (Eau de Toilette, EDT)
  • Tualetinis vanduo (Eau de Toilette, EDT) - sudarytas iš 5-15% (dažniausiai 10%) aromatinių junginių. Tai reiškia, kad kvapo intensyvumas ir ilgaamžiškumas nėra toks stiprus kaip kvepalų (EDP), taip pat šie kvepalai pigiau kainuoja.
  • Kvepalų ekstraktas - sudarytas iš 15-40% (dažniausiai 20%) aromatinių junginių. Tai yra stipriausias ir pats brangiausias kvepalų tipas. Tai taip pat reiškia, kad užtenka vos kelių kvepalų lašelių norint puikiai kvepėti visą dieną.

Kaip naudoti kvepalus?

Moterys dažnai skundžiasi, kad kvepalų aromatas neišlieka ilgai. Štai keletas patarimų, kaip naudoti kvepalus teisingai:

  • Purkškite kvepalus ant tų vietų, kur galima užčiuopti pulsą - riešų ir kaklo. Darykite tai iš 10-15 cm atstumo.Kvepalai ant rieso
  • Viena dažniausiai pasikartojančių klaidų - kvėpinimasis dideliais kiekiais tikintis, kad kvapas išsilaikys visa dieną. Teisingas kvėpinimasis yra rafinuotas.
  • Taip pat nerekomenduojama purkštis kvepalų kelis kartus per dieną. Jūsų uoslė pripranta prie kvepalų kvapo ir Jūs nebegalite užuosti savo kvepalų, tačiau kiti juos kuo puikiausiai užuodžia.
  • Niekada nesikvėpinkite skirtingais kvepalais vienu metu - kvapų mišinys greičiausiai sudarys labai blogą kombinaciją.

Kaip išsirinkti tinkamus kvepalus?

  • Kvėpinkitės gaiviais kvepalais šiltuoju metų laiku, o žiemą rinkitės saldžius aromatus. Pavyzdžiui, D&G Light Blue turi labai gaivų ir švelnų vasarišką aromatą, tuo tarpu Chloe "Elle" yra stipresnio ir solidesnio kvapo, kuris šildo šaltomis žiemos dienomis.
  • Daugybė moterų turi mylimiausius kvepalus, kaip savo parašą - "Šis kvapas primena tave". Nėra nieko blogo naudoti vienus kvepalus, kuriuos labai mėgstate, tačiau šiek tiek įvairovės niekam nepakenkia, todėl siūlome turėti kelis skirtingus kvapus dienai ir vakarui.
  • Vieni kvepalai internetu yra tinkami vienoms amžiaus grupėms, kiti kitoms, todėl stenkitės pasirinkti aromatą, kuris atitiktų Jūsų amžių.

Garsenybių kvepalai - taip ar ne?

Paris Hilton kvepalaiGarsenybių vardais paženklinta parfumerija tapo būtinybe Holivude. Ne žmonėms, kurie jais kvėpinasi, o pačioms “žvaigždėms”. Beveik kiekviena iš jų turi savo vardinius kvepalus - Paris Hilton, Britney Spears, Victoria Beckham, Beyonce, Jennifer Lopez bei daugybė kitų . Vardinius kvepalus turi net muzikinės grupės, tokios kaip Kiss, Carlos Santana, Tim McGraw ar Cloff Richard.

Dažniausiai, tai yra prastas pasirinkimas. Garsenybių aromatai  yra kuriami tam, kad būtų parduoti dėl jos vardo, o ne dėl kokybės ar nuostabaus, kerinčio kvapo. Kai kurie iš jų yra visai neblogi, kaip, pavyzdžiui,  Kate Moss "Kate", tačiau kiti – prasti.

Patys brangiausi pasaulyje

Clive Christian No 1Clive Christian No. 1 kvepalai yra patys brangiausi pasaulyje. Jie pagaminti tik iš natūralių medžiagų ir patalpinti buteliuke su tikru baltu briliantu įdėtu į auksinį laikiklį. 30 ml šių kvepalų kaina siekia daugiau nei 10 000 LT

Taip pat galite pasiskaityti trumpą kvepalų istoriją.

FM Group kvepalai

“Kodėl jie tokie pigūs?” – tai dažniausiai būna pirmas iškilęs klausimas susipažinus su FM kvepalais. Visų pirma, norime paneigti dažnai girdimą nuomonę, kad tai yra kvepalų falsifikatai ar nekokybiški produktai.

Kaip kuriami FM kvepalai?

DROM koncernasFM Group kvepalus kuria visame pasaulyje žinoma “DROM Fragrances” kompanija. Ši kompanija taip pat kuria kvapus ir garsiems madų namams (Chanel, Hugo Boss, Dolce & Gabanna, Armani, Paco Rabanne ir daugybei kitų). Madų namai ir „DROM“ pasirašo terminuotą sutartį, kuria „DROM“ įsipareigoja neparduoti kvepalų koncentrato niekam kitam tol, kol galioja sutartis. Pasibaigus sutarčiai madų namams yra siūloma pratęsti sutartį, tačiau, jos nepratęsus,  „DROM“ gauna pilną teisę parduoti kvepalų koncentratus kitoms įmonėms, tačiau su dviem sąlygomis – kvapas turi būti patalpintas į kitokius buteliukus bei nebus naudojamas originalus kvepalų pavadinimas. Tuo ir pasinaudoja FM Group. FM Group produkcija supilstoma ir supakuojama Lenkijoje, „Perfand“ gamykloje.

Kodėl FM Group parfumerija tokia pigi?

Norime paminėti, kad parduotuvėse esančių kvepalų kainą sudaro tik apie 3% pačio kvapo kainos. Visą kitą kainos dalį sudaro buteliukas (jo dizaino sukūrimas, pagaminimas), logistikos kaštai, produkto reklama, parduotuvių antkainiai ir kiti faktoriai. Tuo tarpu, FM Group produkcijos pardavimas yra paremtas tinkliniu marketingu. Pagaminta produkcija vežama tiesiai į FM Group atstovybes, esančias daugiau nei 50 pasaulio šalių. FM konsultantai bendrauja tiesiogiai su klientu, taip išvengami tarpininkų, kurie kelia prekių kainą.

FM Group kvepalaiFM Group kvepalai skirstomi į dvi pagrindines kvepalų kolekcijas – klasikinę ir prabangią.

Visi klasikinės kolekcijos parfumerija yra talpinama vienoduose, paprastuose buteliukuose, todėl jų kaina ypatingai maža – vos 41 LT.

Prabangios kolekcijos parfumerija yra patalpinti į išskirtinius buteliukus, todėl jų kaina šiek tiek didesnė – 62 LT, tačiau kaina yra kompensuojama didesniu kvepalų kiekiu.

FM Group kvepalai visiems - FM siūlo net kvepalus vaikams.

FM kvepalų asortimentas keičiasi dažniausiai kartą per metus – atėjus naujiems kvapams, dalis senų kvapų (turinčių mažiausius pardavimus) išimami iš prekybos.

Kita FM Group produkcija

FM pradėjo savo veiklą tik su kvepalais, tačiau spartus plėtimasis ir žmonių susidomėjimas leido kompanijai sukurti dvi naujas produkcijos linijas – aukštos kokybės mineralinę kosmetiką bei produkciją namų priežiūrai. FM Group kasmet papildo savo produkcijos asortimentą, taip sukurdama galimybę kiekvienam atrasti savo mėgstamą produktą.

FM Group kosmetikaFM Produkcija Namams