FM Grupe.lt

Dėl užsakymų arba registracijos kreiptis:
Živilė +37060717015

Paspausk
bei  ir gauk galimybę laimėti pasirinktus kvepalus iš klasikinės kolekcijos!

Makiažo paslaptys

Baked_powder_spiekany_pud Straipsnis apie teisingą kosmetikos naudojimą su keliais išties puikiais patarimais.

Skaityti daugiau...

Meniškos kvapų kompozicijos - Terminologija

The_Colour_Of_Scent_1024x768_by_l8Dėl ypatingos kompozicijos, besivystančios laike, kvepalai lyginami su muzikiniais kūriniais. Ne veltui kvapų kūrėjai dažnai vadinami „kompozitoriais“, o aprašant kvapus naudojama muzikinė terminologija. Kad patogiau jaustumėtės kvepalų pasaulyje, susipažinkime su keletu naudingų terminų.Dažniausiai kvepalų aprašymuose sutinkami žodžiai yra „gaida“(„natos“) ir „akordas“. Gaida yra atskiro kvapo apibrėžimas. Gaidomis taip pat vadiname atskiras kvapo trukmės fazes.

Skaityti daugiau...

Nuo kvapų sukasi galva

FM 287Kvepalai, parfumuotas vanduo, odekolonas, tualetinis vanduo – pavadinimai, kurie kasdienėje kalboje vartojami kaip sinonimai. Dažnai nesuprantame, kad tarp jų yra esminis skirtumas

Skaityti daugiau...

Kvepiantis geras tonas

 

woman-spraying-perfumeNe visi moka tinkamai elgtis kerinčiame kvapų pasaulyje. Kvapų šalyje yra principų, kurių negalima nerūpestingai laužyti. Reikia su jais susipažinti, kad nepadarytumėte netakto. Pateikiame keletą patarimų, kaip kvėpintis, kad suteiktumėte malonumą ir sau, ir aplinkiniams.

Skaityti daugiau...

Kvepalų komponentai

113187076_746d84afd3Iš daugiau nei tūkstančio skirtingos kilmės, skirtingo intensyvumo ir paskirties kvapų gaidų kuriamos įvairiausios kompozicijos, kurios daugeliui metų įstringa mums į atmintį ir įtvirtina įvairiausius atsiminimus. Tai ne atsitiktinės kompozicijos. Jų sudėtį sukūrė tikri meistrai. Nors galutinis kvepalų pavidalas yra ilgo ir intensyvaus jų kūrėjų darbo rezultatas, atskleiskime paslapties skraistę ir pažinkime jų sudedamąsias dalis – ir augalinės, ir gyvulinės kilmės, bei sintetines.

Skaityti daugiau...